O firmie

POLITYKA PRYWATNOŚCI - SZKOLENIE

Polityka prywatności - szkolenie DistoRun ® - Trendy Eco – Oszczędności – Nowoczesność

Czytaj więcej

REGULAMIN UCZESTNICTWA W SZKOLENIU

REGULAMIN UCZESTNICTWA W SZKOLENIU

„DistoRun ® - Trendy Eco – Oszczędności – Nowoczesność”

 w dniu 11 stycznia 2024 r.

Czytaj więcej

KIM JESTEŚMY

Nasza firma od 30 lat reprezentuje firmę Leonhard Kurz Stiftung & Co. KG, która jest światowym liderem w dziedzinie szeroko pojętej technologii dekoracji folią. Dzięki bogatemu  produktowemu portfolio możemy Państwu zaoferować wiele metod uszlachetniania produktów, jak również koncepcji wzmocnienia wizerunku marki dając możliwość wyboru najciekawszej, a jednocześnie najbardziej ekonomicznej. Oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w branżach: poligraficznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych w tym: opakowań kosmetycznych, RTV / AGD, motoryzacyjnej, elektroniki użytkowej, meblowej, branży tekstylnej i wielu innych. Poza wysokiej jakości produktem naszym partnerom biznesowym zapewniamy wsparcie i doradztwo techniczne. Naszą filozofią jest wspieranie firm przez dobór odpowiedniej technologii, wybór narzędzi i materiałów aż po uzyskanie niepowtarzalnego efektu dekoracji dzięki użyciu folii firmy L. Kurz.

Czytaj więcej

NASZA MISJA

 

Misją PC Print jest być cenioną i profesjonalną firmą, która dzięki wieloletniej współpracy z firmą L. Kurz i  ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy i doświadczenia jest w stanie dostarczać swoim klientom innowacyjne i kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości. Tę pozycję osiągamy, dostarczając naszym partnerom biznesowym rozwiązania dostosowane do ich potrzeb od strony technologicznej, procesowej oraz kosztowej. 

Czytaj więcej

PARTNERZY

Nasi Partnerzy to światowi liderzy z wieloletnim doświadczeniem gwarantujący, że oferowane przez nas rozwiązania z zakresu szeroko pojętej dekoracji i uszlachetniania powierzchni opakowań oraz finalnych produktów są najwyższej jakości.

Czytaj więcej

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

Ogólne Warunki Sprzedaży firmy PC Print.

Czytaj więcej

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Polityka prywatności firmy PC Print.

Czytaj więcej

REGULAMIN USŁUGI NEWSLETTER

Regulamin usługi newsletter firmy PC Print.

Czytaj więcej