Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, że firma PC Print rozpoczęła serię szkoleń, które mają na celu popularyzację i podnoszenie kwalifikacji z zakresu wiedzy na temat sztuki uszlachetniania powierzchni. Szkolenia są realizowane w ramach Akademii PC Print.

W dniu 12.05.2017 odbyło się pierwsze szkolenie wewnętrzne przeprowadzone przez ekspertów PC Print. Szkolenie zostało zrealizowane w formie warsztatów i było przede wszystkim poświęcone nowościom z zakresu uszlachetniania powierzchni skierowanym dla przemysłu poligraficznego.

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką szkoleń oraz warsztatów organizowanych przez PC Print w ramach Akademii PC Print zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W naszej ofercie znajdują się m.in.:

• Szkolenia zespołowe oraz indywidualne z zakresu uszlachetniania powierzchni

• Doradztwo i konsultacje projektowe

• Wsparcie Techniczne

• Serwis przy maszynie

Przypominamy również, że oferujemy zarówno szkolenia skierowane dla przemysłu poligraficznego jak i dla przemysłu tworzywowego (w tym Auto-Moto, RTV, AGD oraz innych), produkcji kart płatniczych, zabezpieczeń jak również RFID.

Zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozdrawiamy!

Zespół PC Print