Historia obecności firmy PC Print na targach Packaging Innovations sięga już kilku lat.
Jak co roku podczas targów zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania z dziedziny dekoracji opakowań.

Nie zabraknie unikalnej metody uszlachetniania druków cyfrowych DIGITAL METAL® . Uzyskanie efektu metalizacji wybranych motywów wraz z możliwością zadruku zaaplikowanej folii zarówno metodą cyfrową jak i konwencjonalną pozwala osiągnąć niezwykle dekoracyjne efekty druku.

Jedną z nowości prezentowanych przez firmę PC Print będzie oprogramowanie FOILCONNECT®, umożliwiające w pełni efektywną kalkulację ilości używanej do produkcji folii do hot stampingu w układzie arkuszowym. FOILCONNECT® to szybka, bezpieczna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca obliczyć optymalny wolumen folii niezbędny do wykorzystania przy realizacji danej pracy. To rewolucyjne oprogramowanie umożliwia skrócenie czasu rozruchu co bezpośrednio przekłada się na proces produkcji, który staje się szybszy, bardziej zrównoważony i wygodniejszy.

Firma PC Print wzbogaciła swoje portfolio o kolejny produkt. Nowością prezentowaną na targach będzie translucentna folia o nazwie LUMAFIN.
Folia oferowana jest w wersji do transferu folii na gorąco (HS) i transferu folii na zimno (CS) w wersji rola-rola. LUMAFIN może być aplikowany zarówno na duże powierzchnie jak i drobne elementy. Produkt dostępny jest w szerokiej gamie kolorów ale również w wersji CLEAR. Kolory spoza standardowej palety produkowane są na życzenie klienta.

Podczas targów PC Print zaprezentuje kolejne, przełomowe rozwiązania, które wyznaczą trendy w rozwoju całej branży opakowaniowej.
Już dziś zapraszamy do odwiedzenia stoisk B14 (hala zielona) oraz D9b (hala niebieska) w ramach pawilonu Print City.

W przypadku chęci spotkania w konkretnym terminie prosimy o przesłanie informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czekamy na Państwa wizytę!