WYDARZENIA

KONGRES ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE 2023

Jako współorganizatorzy Kongresu Etykiety Samoprzylepne, który odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 1-2 czerwca 2023 roku chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Kongres Etykiety Samoprzylepne stanowi znakomitą okazję do spotkania i wymiany doświadczeń dla wszystkich profesjonalistów z branży. Pragniemy zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązania, które doskonale wpisują się w zasady zrównoważonego rozwoju. 

Czytaj więcej

ADMINISTRACYJNA ZMIANA NUMERU BUDYNKU SIEDZIBY PC PRINT

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w wyniku porządkowania przez Urząd Miasta kolejności numerów przy ulicy Białoborskiej, w dniu 1 września 2023 zmienił się numer budynku, w którym znajduje się siedziba firmy PC Print.

Wszystkie inne dane adresowe oraz lokalizacja pozostają bez zmian.

Czytaj więcej

PACKAGING REVOLUTION 2018

27 września firma PC Print wzięła udział w konferencji
Packaging Revolution. Wydarzenie zostało poświęcone najnowszym rozwiązaniom ze świata opakowań dedykowanych branży kosmetycznej.

Czytaj więcej

KONKURS NA OKŁADKĘ KSIĄŻKI

Zapraszamy do udziału w konkursie na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch.

Olbrzymie zainteresowanie jakim cieszył się ubiegłoroczny konkurs na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch jest jednym z powodów, dla którego ogłoszono 2 edycję konkursu. Celem konkursu jest promocja nowoczesnego projektowania okładek książek, a także innowacyjnych możliwości w zakresie uszlachetniania.

 

Czytaj więcej

WESOŁYCH ŚWIĄT

Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę naszym Klientom i Współpracownikom.

Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

Czytaj więcej

LABEL WEEKS

Tego lata producenci etykiet mają szansę zapoznać się z trendami i innowacyjnymi technologiami podczas organizowanego przez firmę KURZ LABEL WEEKS. Wydarzenie w postaci zbliżonej do współczesnych targów odbędzie się w dniach 20.06- 28.10.2022 r. w siedzibie firmy KURZ w Fürth, w Niemczech.

Czytaj więcej

25 LAT RAZEM


W tym roku PC Print obchodzi jubileusz 25-lecia współpracy z firmą Leonhard Kurz.
Okazją do świętowania sukcesów firmy będą organizowane przez cały 2018 rok rożnego rodzaju wydarzenia, eventy, seminaria oraz konferencje.

Czytaj więcej

SZKOLENIA W RAMACH AKADEMII PC PRINT

Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, że firma PC Print rozpoczęła serię szkoleń, które mają na celu popularyzację i podnoszenie kwalifikacji z zakresu wiedzy na temat sztuki uszlachetniania powierzchni. Szkolenia są realizowane w ramach Akademii PC Print.

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką szkoleń oraz warsztatów organizowanych przez PC Print w ramach Akademii PC Print zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej