Szanowni Państwo,

Targi LABELEXPO 2017 dobiegły końca.

Tegoroczna edycja obfitowała w liczne nowości w ofercie firmy LEONHARD KURZ.

Pragniemy podziękować za duże zainteresowanie jakim cieszyły się produkty prezentowane na stoisku firmy LEONHARD KURZ jak i za tak liczny i aktywny udział w seminariach dotyczących druku cyfrowego.

Zaprezentowane bogate portfolio folii HS czy CS, w tym nowość KPW-SL do dwustronnej dekoracji na materiałach termokurczliwych, spotkało się z Państwa dużym zainteresowaniem.

Przestawione nowe produkty w obszarze druku termotransferowego takie jak folia Unique (ukryte znaki widoczne w świetle UV) czy TTR Corporate Color (indywidualny i konkretny odcień folii ) zachęciły do odwiedzin licznych zwiedzających.

Na stoisku nie zabrakło również znakomitych narzędzi tłoczących niemieckiej firmy hinderer + mühlich.

Po raz pierwszy została zaprezentowana także stacja DM Liner® UV Ink, zintegrowana z drukarką cyfrową partnera M-Print. Maszyna przenosi metalizację na podłoże a każdy wzór uszlachetnienia może być inny już w jednym przebiegu.

Już teraz chcielibyśmy Państwa zaprosić do udziału w kolejnym bardzo ważnym wydarzeniu dla naszej branży, mianowicie w Targach Packaging Innovations 2018 .

Szczegóły dotyczące powyższego wydarzenia zamieszczać będziemy na naszej stronie internetowej, do odwiedzania której serdecznie zapraszamy.

 

Zapraszamy do kontaktu