Aktualności

SZKOLENIA W RAMACH AKADEMII PC PRINT

Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, że firma PC Print rozpoczęła serię szkoleń, które mają na celu popularyzację i podnoszenie kwalifikacji z zakresu wiedzy na temat sztuki uszlachetniania powierzchni. Szkolenia są realizowane w ramach Akademii PC Print.

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką szkoleń oraz warsztatów organizowanych przez PC Print w ramach Akademii PC Print zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej

PO TARGACH PACKAGING INNOVATIONS 2017

Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Packaging Innovations 2017.
Przedstawiona przez nas oferta rozwiązań dla rynku opakowań spotkała się z Państwa dużym zainteresowaniem. 

Czytaj więcej

PACKAGING INNOVATIONS 2017

Firma PC Print na targach Packaging Innovations 2017.

 

W dniach 4-5 kwietnia 2017 firma PC Print weźmie udział w targach Packaging Innovations organizowanych w Warszawie. Na stoisku firmy zostaną zaprezentowane wszystkie nowości związane z uszlachetnianiem opakowań.

W tym: folie do Hot Stampingu oraz Cold Stampingu, DIGITAL METAL®DistoRun, Metalic Doming, InLine Foiling, Brand Enhancement.

 

Czytaj więcej

K 2016

Szanowni Państwo,

 

Pragniemy podziękować za odwiedzenie stoiska naszego partnera Leonhard Kurz podczas targów K, które odbyły się w dniach 19-26.10.2016 w Dusseldorfie, za duże zainteresowanie, ciepłe słowa oraz chęć współpracy z naszą firmą. Wierzymy, że zaprezentowane rozwiązania i produkty sprostają Państwa oczekiwaniom. Poniżej  krótka prezentacja oferty Leonhard Kurz z targów K.

 

 KURZ na Targach K 2016

 

 W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji

 

Czytaj więcej

DRUPA 2016

Firma Kurz na targach Drupa 2016. W dniach 31 maja – 10 czerwca odbyła się najważniejsza na świecie specjalistyczna impreza wystawiennicza dla przemysłu poligraficznego i papierniczego. Targi Drupa kierowane są do wszystkich, którzy poszukują informacji z obszaru przygotowania, produkcji, przerobu papieru oraz druku, jak również najnowszych produktów, technologii i zastosowań. Firma Kurz była obecna na tych targach. 

 

Czytaj więcej