Aktualności

DM-LINER® UV-INK - DRUK CYFROWY, EFEKTY METALIZACJI

Szanowni Państwo,

W końcu mamy gorące lato, ale gorąco jest nie tylko w pogodzie. Temperaturę na rynku podnoszą również nowe rozwiązania w zakresie uszlachetniania druku cyfrowego w postaci arkuszowej, ale również rola-rola.
Najnowsze rozwiązania prezentowane będą na Label Expo 2017 w Brukseli.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej

TTR UNIQUE JESZCZE WIĘKSZA OCHRONA TWOJEGO PRODUKTU

TTR Unique to nowoczesne rozwiązanie wzbogacające różne sektory biznesu i produkcji.

Nowy produkt pozwala na umieszczenie w postaci czarnego wydruku termotransferowego ukrytych informacji widocznych dopiero podczas oświetlania powierzchni światłem ultrafioletowym.

Wszystkich zainteresowanych tematyką zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej

SZKOLENIA W RAMACH AKADEMII PC PRINT

Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, że firma PC Print rozpoczęła serię szkoleń, które mają na celu popularyzację i podnoszenie kwalifikacji z zakresu wiedzy na temat sztuki uszlachetniania powierzchni. Szkolenia są realizowane w ramach Akademii PC Print.

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką szkoleń oraz warsztatów organizowanych przez PC Print w ramach Akademii PC Print zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej

PO TARGACH PACKAGING INNOVATIONS 2017

Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Packaging Innovations 2017.
Przedstawiona przez nas oferta rozwiązań dla rynku opakowań spotkała się z Państwa dużym zainteresowaniem. 

Czytaj więcej

PACKAGING INNOVATIONS 2017

Firma PC Print na targach Packaging Innovations 2017.

 

W dniach 4-5 kwietnia 2017 firma PC Print weźmie udział w targach Packaging Innovations organizowanych w Warszawie. Na stoisku firmy zostaną zaprezentowane wszystkie nowości związane z uszlachetnianiem opakowań.

W tym: folie do Hot Stampingu oraz Cold Stampingu, DIGITAL METAL®DistoRun, Metalic Doming, InLine Foiling, Brand Enhancement.

 

Czytaj więcej