Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Packaging Innovations 2017.

Przedstawiona przez nas oferta rozwiązań dla rynku opakowań spotkała się z Państwa dużym zainteresowaniem.

Zaprezentowane przez nas folie metalizowane, dyfrakcyjne i pigmentowe do zastosowań graficznych ale również do aplikacji na tworzywach sztucznych były przedmiotem wielu pytań. Nowości w zakresie folii termotransferowych jak np. folia Unique (ukryte znaki widoczne w świetle UV) pozwalają na dużo szerszy zakres aplikacji niż tylko druku kodów kreskowych czy dat przydatności do spożycia i to zostało zauważone przez odwiedzających nasze stoisko.

Zapoznaliście się Państwo również z szerokim zastosowaniem najwyższej jakości narzędzi hinderer+mühlich tj.: z grawerowanymi matrycami mosiężnymi do tłoczenia folią na gorąco, tłoczenia z przetłoczeniem w tym z matrycami strukturalnymi.

Przedstawione nowe wzory folii dyfrakcyjnych w tym folia Spatial FX z efektem wypukłości dekoracji wzbudziły ogromne zainteresowanie.

Mieliście Państwo okazję się również zapoznać z nowoczesną technologią jaką jest Digital Metal® czy Inline Foiling. Obie metody pozwalają uzyskać efekt metalizacji oraz wysokiego wybłyszczenia w połączeniu czy to z drukiem cyfrowym czy sitodrukiem. 

Wierzymy, że zaprezentowane rozwiązania i produkty sprostają Państwa oczekiwaniom.